Car Parking Multiplayer v4.5.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 16 views
( 280 ratings )
Price: $0
Download

Car Parking Multiplayer v4.5.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Car Parking Multiplayer v4.5.9 PARA HİLELİ APK, araba sürme, yarış ve açık dünya oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını olzhass firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehir içinde rakiplerinizle yarışmak ve arkadaşlarınızla vakit geçirmektir. Car Parking Multiplayer içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, birçok aracın kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonun kadar çıkarabilir, istediğiniz arabayı seçip rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Farklı modellerde arabalar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, yapabileceğiniz modifiyeler ve dahası sizleri bekliyor. Car Parking Multiplayer v4.5.9 sürümünde yeni arabalar, drift modu ve renkli dumanlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Car Parking Multiplayer Play Store’da 190.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Car Parking Multiplayer v4.5.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Car Parking Multiplayer 4.5.9 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Car Parking Multiplayer 4.5.9 araba hile apk : oyun içindeki birçok aracın kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Download Car Parking Multiplayer v4.5.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like