Car Simulator 2 v1.10 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 429 ratings )
Price: $0
Download

Car Simulator 2 v1.10 PARA HİLELİ APK, araba sürme, açık dünya ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Oppana Games firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz şehirde sürüşler yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Car Simulator 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız benzin hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, rahatça geliştirip yolların kralı olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı modellerde arabalar, bitmek bilmeyen yollar ve dahası sizleri bekliyor. Car Simulator 2 v1.10 sürümünde yeni araba eklenmiş olup, onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Car Simulator 2 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Car Simulator 2 v1.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Car Simulator 2 1.10 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Car Simulator 2 1.10 benzin hile apk : oyun içinde yakıt bidonu sayınız sınırsızdır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, car simulator 2 1.10 altın hile, car simulator 2 1.10 android hile, car simulator 2 1.10 apk hile, car simulator 2 1.10 araba hile, car simulator 2 1.10 hack apk, car simulator 2 1.10 hile apk, car simulator 2 1.10 mod apk, car simulator 2 1.10 money hack, car simulator 2 1.10 para hile, car simulator 2 altın hile, car simulator 2 apk hile, car simulator 2 hack, car simulator 2 hack apk, car simulator 2 hile, car simulator 2 hile apk, car simulator 2 mod apk, car simulator 2 money hack, car simulator 2 para hile


Download Car Simulator 2 v1.10 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like