Carcassonne Tiles & Tactics v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 19 views
( 380 ratings )
Price: $0
Download

Carcassonne Tiles & Tactics v1.0 FULL APK, strateji ve masa oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Asmodee Digital firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan keyifli bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız toprak parçaları ile bulunduğunuz arazi üstünde yerleşimler kurarak ilerlemek, rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Carcassonne Tiles & Tactics içinde bulunan kısıtlamalardan dolayı FULL APK yani tam sürüm olarak sunuyorum bu sayede hiçbir engele takılmadan tamamen oynayabilir, alanınıza genişletebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, gelişmiş yapay zeka, onlarca kullanılabilir parça ve dahası sizleri bekliyor. Carcassonne Tiles & Tactics sürümünde sunulmuştur. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Carcassonne Tiles & Tactics Play Store’da 7.69TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Carcassonne Tiles & Tactics v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Carcassonne Tiles & Tactics 1.0 hile apk : oyun içindeki ücretli özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, carcassonne tiles tactics 1.0 android, carcassonne tiles tactics 1.0 android download, carcassonne tiles tactics 1.0 android indir, carcassonne tiles tactics 1.0 apk, carcassonne tiles tactics 1.0 apk download, carcassonne tiles tactics 1.0 apk indir, carcassonne tiles tactics 1.0 full apk, carcassonne tiles tactics android, carcassonne tiles tactics android apk, carcassonne tiles tactics android game, carcassonne tiles tactics apk, carcassonne tiles tactics apk indir, carcassonne tiles tactics full apk, carcassonne tiles tactics mobile


Download Carcassonne Tiles & Tactics v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like