Card Wars – Adventure Time v1.5.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 461 ratings )
Price: $0
Download

Card Wars – Adventure Time v1.5.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Card Wars – Adventure Time v1.5.0 PARA HİLELİ APK, Cartoon Network çizgi dizilerini seviyorsanız günün ilk konusu olarak sunacağım Adventure Time dizisinin oyunu tamda size göredir. Oyunumuz Finn ve Jake karakterleri arasındaki kıyasıya kart mücadelesini konu almaktadır. Amacınız karşılıklı olarak bulunduğunuz masa üzerinde sahip olduğunuz canavar kartları ile rakibinizi alt etmektir. Bana göre Adventure Time ve Yu-Gi-Oh karşımı bir şey diyebilirim. Card Wars – Adventure Time içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız elmas hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkabilir, kendinize özgü kart destelerini rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Card Wars – Adventure Time Play Store’da 65.000’den fazla indirilmiştir 9.25TL’dir.

Kurulumu

Card Wars – Adventure Time v1.5.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.turner.cardwars” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Card Wars – Adventure Time v1.5.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Card Wars Adventure Time 1.5.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Card Wars Adventure Time 1.5.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun, card wars adventure time 1.5.0 apk, card wars adventure time 1.5.0 elmas hile apk, card wars adventure time 1.5.0 hack apk, card wars adventure time 1.5.0 hile apk, card wars adventure time 1.5.0 hile apk indir, card wars adventure time 1.5.0 mod apk, card wars adventure time 1.5.0 para hile apk, card wars adventure time 1.5.0 sınırsız para, card wars adventure time apk, card wars adventure time elmas hile, card wars adventure time full apk, card wars adventure time hile apk, card wars adventure time hileli apk, card wars adventure time mod apk


Download Card Wars – Adventure Time v1.5.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like