Carmageddon v1.8.507 MOD APK – ARABA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 676 ratings )
Price: $0
Download

Carmageddon v1.8.507 ARABA HİLELİ APK, araba sürme, yarış, kaza ve kan barındıran oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Zaten eski bilgisayar oyuncularının da bildiği ünlü bir oyundur. Yapımcılığını Stainless Games Ltd firması üstlenmiştir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz yarışlarda hem rakiplerinizi geçmek hemde insanlara zarar vermeye çalışmaktır. Carmageddon içinde yaşanan kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani tüm araçlar ve bölümleri kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede istediğiniz arabayı seçebilir, dilediğiniz bölümlerde oynayabilirsiniz. Farklı araçlar, bitmek bilmeyen yarışlar, kaçışan insanlar ve dahası sizleri bekliyor. Carmageddon v1.8.507 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikler 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Carmageddon Play Store’da 52.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Carmageddon v1.8.507 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.stainlessgames.carmageddon” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Carmageddon v1.8.507 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Carmageddon 1.8.507 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçlar kullanıma açıktır.

Carmageddon 1.8.507 bölüm hile apk : oyun içindeki tüm haritalar kullanıma açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 49 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, carmageddon 1.8.507 android hile, carmageddon 1.8.507 apk, carmageddon 1.8.507 araba hile, carmageddon 1.8.507 car hack, carmageddon 1.8.507 full apk, carmageddon 1.8.507 hack apk, carmageddon 1.8.507 her şey açık, carmageddon 1.8.507 mod apk, carmageddon 1.8.507 pro apk, carmageddon android, carmageddon android hack, carmageddon android hile, carmageddon araba hile, carmageddon full apk, carmageddon hack, carmageddon hack apk, carmageddon hile apk, carmageddon mod apk, carmageddon pro apk


Download Carmageddon v1.8.507 MOD APK – ARABA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like