Carnivores Dinosaur Hunter v1.8.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 836 ratings )
Price: $0
Download

Carnivores Dinosaur Hunter v1.8.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Carnivores Dinosaur Hunter v1.8.9 PARA HİLELİ APK, avcılık, aksiyon ve açık dünya oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Tatem Games Inc firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz vahşi doğa içinde dinozorları avlamak, görevleri tamamlamak ve yaşamaya çalışmaktır. Carnivores Dinosaur Hunter içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz ekipmanları satın alabilirsiniz. Tehlikeli dinozorlar, farklı silahlar, zorlu arazi şartları ve dahası sizleri bekliyor. Carnivores Dinosaur Hunter v1.8.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Carnivores Dinosaur Hunter Play Store’da 145.000’den fazla indirilmiştir.

 

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

Kurulumu

Carnivores Dinosaur Hunter v1.8.9 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.tatem.dinhunterhd” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Carnivores Dinosaur Hunter v1.8.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve giriş yapalım.

Carnivores Dinosaur Hunter 1.8.9 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, carnivores dinosaur hunter 1.8.9 hack apk, carnivores dinosaur hunter 1.8.9 hile apk, carnivores dinosaur hunter 1.8.9 mod apk, carnivores dinosaur hunter 1.8.9 para hile, carnivores dinosaur hunter altın hile, carnivores dinosaur hunter apk hile, carnivores dinosaur hunter hack apk, carnivores dinosaur hunter hile apk, carnivores dinosaur hunter mod apk, carnivores dinosaur hunter para hile


Download Carnivores Dinosaur Hunter v1.8.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like