Carnivores Ice Age v1.8.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 823 ratings )
Price: $0
Download

Carnivores Ice Age v1.8.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Carnivores Ice Age v1.8.9 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve avcılık oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Tatem Games Inc stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bulunduğunuz vahşi doğa içinde buzullar üstünde avlanmak ve görevleri tamamlamaktır. Carnivores Ice Age içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm bölüm ve özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rahatça avlanabilirsiniz. Tehlikeli hayvanlar, farklı silahlar, keşfetmeniz gereken bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Carnivores Ice Age v1.8.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Carnivores Ice Age Play Store’da 75.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Carnivores Ice Age v1.8.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Carnivores Ice Age 1.8.9 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Carnivores Ice Age 1.8.9 hile apk : oyuna PRO sürüm olarak başlarsanız, gerçek parayla satılan bölgelerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, carnivores ice age 1.8.9 android hile, carnivores ice age 1.8.9 apk, carnivores ice age 1.8.9 full apk, carnivores ice age 1.8.9 hack apk, carnivores ice age 1.8.9 hile apk, carnivores ice age 1.8.9 mod apk, carnivores ice age android hile, carnivores ice age apk hack, carnivores ice age hack, carnivores ice age hack apk, carnivores ice age hile apk, carnivores ice age mod apk, carnivores ice age unlock apk


Download Carnivores Ice Age v1.8.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like