Carshift v2.2.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 42 views
( 746 ratings )
Price: $0
Download

Carshift v2.2.2 PARA HİLELİ APK, açık dünya içinde araba sürüp görev tamamlama oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Genc Sadiku üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan orta seviyeli bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz şehir içinde turlayarak görevleri bulmak, sürüşleri yapmak ve tamamlamaktır. Carshift içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz arabaları satın alabilirsiniz. Farklı modellerde arabalar, geniş şehir ortamı, yarışlar ve dahası sizleri bekliyor. Carshift v2.2.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi orta seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Carshift Play Store’da 2.500’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Carshift v2.2.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Carshift 2.2.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 58 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, carshift 2.2.2 altın hile, carshift 2.2.2 android hile, carshift 2.2.2 apk hile, carshift 2.2.2 araba hile, carshift 2.2.2 hack apk, carshift 2.2.2 hile apk, carshift 2.2.2 mod apk, carshift 2.2.2 money hack, carshift 2.2.2 para hile, carshift altın hile, carshift android hile, carshift apk, carshift apk hile, carshift apk mod, carshift araba hile, carshift hack apk, carshift hile apk, carshift mod apk, carshift money hack, carshift para hile


Download Carshift v2.2.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like