CarX Drift Racing 2 v1.1.1 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 36 views
( 395 ratings )
Price: $0
Download

CarX Drift Racing 2 v1.1.1 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

CarX Drift Racing 2 v1.1.1 PARA HİLELİ APK, araba sürme, drift yapma ve yarış türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ünlü CarX Technologies firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde drift yapmak, yüksek puanlara ulaşmak ve araçlarınızı geliştirmektir. CarX Drift Racing 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, araçların seviye kilitleri açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz araçları satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. Zorlu parkurlar, farklı modellerde arabalar, detaylı geliştirme sistemi ve dahası sizleri bekliyor. CarX Drift Racing 2 v1.1.1 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensörl ile sağlanabilmektedir. CarX Drift Racing 2 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

CarX Drift Racing 2 v1.1.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.carxtech.carxdr2” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CarX Drift Racing 2 v1.1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CarX Drift Racing 2 1.1.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CarX Drift Racing 2 1.1.1 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, carx drift racing 2 1.1.1 altın hile, carx drift racing 2 1.1.1 apk hile, carx drift racing 2 1.1.1 apk mod, carx drift racing 2 1.1.1 hack apk, carx drift racing 2 1.1.1 hile apk, carx drift racing 2 1.1.1 mod apk, carx drift racing 2 1.1.1 money hack, carx drift racing 2 1.1.1 para hile, carx drift racing 2 altın hile, carx drift racing 2 android hile, carx drift racing 2 apk, carx drift racing 2 apk hile, carx drift racing 2 apk mod, carx drift racing 2 hack, carx drift racing 2 hack apk, carx drift racing 2 hile, carx drift racing 2 hile apk, carx drift racing 2 mod apk, carx drift racing 2 money hack, carx drift racing 2 para hile


Download CarX Drift Racing 2 v1.1.1 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like