CarX Highway Racing v1.49.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 188 ratings )
Price: $0
Download

CarX Highway Racing v1.49.1 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve yarış oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını CarX Technologies firmasının üstlendiği Android platformuna tam anlamıyla geçtiğimiz günlerde giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz yolda rakiplerinize veya zamana karşı mücadele etmek ve bitiş çizgisine varmaktır. CarX Highway Racing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, tüm araçların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, güçlü arabalar, sürat, rakipler ve dahası sizleri bekliyor. CarX Highway Racing v1.49.1 sürümünde köklü hata düzenlemeleri ve performans iyileştirmesi yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak veya sensör ile sağlanabilmektedir. CarX Highway Racing Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

CarX Highway Racing v1.49.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CarX Highway Racing 1.49.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CarX Highway Racing 1.49.1 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

CarX Highway Racing 1.49.1 araba hile apk : oyuna 100.seviye olarak başlarsınız, bu sayede tüm araçları satın alabilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 70 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, carx highway racing 1.49.1 altın hile, carx highway racing 1.49.1 android hile, carx highway racing 1.49.1 apk, carx highway racing 1.49.1 gold hack, carx highway racing 1.49.1 hack apk, carx highway racing 1.49.1 hile apk, carx highway racing 1.49.1 mod apk, carx highway racing 1.49.1 money hack, carx highway racing 1.49.1 para hile, carx highway racing altın hile, carx highway racing android, carx highway racing android hile, carx highway racing apk, carx highway racing araba hile, carx highway racing hack, carx highway racing hack apk, carx highway racing hile apk, carx highway racing level hile, carx highway racing mod apk, carx highway racing money hack, carx highway racing para hile


Download CarX Highway Racing v1.49.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like