CarX Rally v13503 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 34 views
( 206 ratings )
Price: $0
Download

CarX Rally v13503 MOD APK – PARA HİLELİ

CarX Rally v13503 PARA HİLELİ APK, araba sürme, yarış ve ralli oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını CarX Technologies stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz zorlu yollar üstünde ilerlemek, tepeleri – çukurları, keskin virajları geçmek ve bitiş çizgisine varmaktır. CarX Rally içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, tüm arabaların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunu keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Farklı modellerde arabalar, tehlikeli yollar, ralli şampiyonaları ve dahası sizleri bekliyor. CarX Rally v13503 sürümünde test olarak sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. CarX Rally Play Store’da henüz herkes için indirilmeye açık değildir.

Kurulumu

CarX Rally v13503 OBB DATA dosyamızı rardan çıkaralım “” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CarX Rally v13503 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CarX Rally 13503 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CarX Rally 13503 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

CarX Rally 13503 araba hile apk : oyun içindeki tüm arabaların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, carx rally 13503 altın hile, carx rally 13503 apk hile, carx rally 13503 hack apk, carx rally 13503 hile apk, carx rally 13503 mod apk, carx rally 13503 para hile, carx rally altın hile, carx rally android, carx rally apk, carx rally apk hile, carx rally apk mod, carx rally araba hile, carx rally hack, carx rally hack apk, carx rally hile apk, carx rally mod apk, carx rally para hile


Download CarX Rally v13503 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like