CarX Rally v14025 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 569 ratings )
Price: $0
Download

CarX Rally v14025 PARA HİLELİ APK, ralli, yarış ve araba sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını CarX Technologies firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz zorlu yollarda daima ileri doğru gitmek, çukurlar – tepeleri aşmak ve bitiş çizgisine varmaktır. CarX Rally içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, tüm arabaların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunu keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Tehlikeli yollar, hızlı araçlar, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. CarX Rally v14025 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. CarX Rally Play Store’da 6.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

CarX Rally v14025 OBB DATA dosyamızı rardan çıkaralım “” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CarX Rally v14025 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CarX Rally 14025 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CarX Rally 14025 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

CarX Rally 14025 araba hile apk : oyun içindeki tüm arabaların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, carx rally 14025 altın hile, carx rally 14025 apk hile, carx rally 14025 hack apk, carx rally 14025 hile apk, carx rally 14025 mod apk, carx rally 14025 para hile, carx rally altın hile, carx rally android, carx rally apk, carx rally apk hile, carx rally apk mod, carx rally araba hile, carx rally hack, carx rally hack apk, carx rally hile apk, carx rally mod apk, carx rally para hile


Download CarX Rally v14025 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like