Case Simulator 2 v1.79 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 22 views
( 796 ratings )
Price: $0
Download

Case Simulator 2 v1.79 MOD APK – MEGA HİLELİ

Case Simulator 2 v1.79 PARA HİLELİ APK, kasa açma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Smoked Studios firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz Counter-Strike: Global Offensive oyunundaki kasaları açmak, değerli silah, bıçak ve eldivenleri toplamak ve şans oyunlarından değerlerini katlamaya veya geliştirmeye çalışmaktır. Case Simulator 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, Global Elite rütbesi ile başlama, yüksek xp puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar şans oyunu oynayabilir, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Onlarca kasa, yüzlerce ekipman, farklı mini oyunlar ve dahası sizleri bekliyor. Case Simulator 2 v1.79 sürümünde yeni prisma kasası ve bıçaklar eklenmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Case Simulator 2 Play Store’da 250.000’den fazla indirilmiştir.

 

KURULUMU

Case Simulator 2 v1.79 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Case Simulator 2 1.79 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Case Simulator 2 1.79 xp hile apk : oyuna giriş yaptığınızda xp miktarına bakmanız yeterlidir.

Case Simulator 2 1.79 rütbe hile apk : oyuna giriş yaptığınızda rütbenize bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, case simulator 2 1.79 altın hile apk, case simulator 2 1.79 android hack, case simulator 2 1.79 elmas hile apk, case simulator 2 1.79 hack apk, case simulator 2 1.79 hile apk, case simulator 2 1.79 kasa hile, case simulator 2 1.79 mod apk, case simulator 2 1.79 para hile apk, case simulator 2 1.79 silah hile, case simulator 2 altın hile apk, case simulator 2 android hile, case simulator 2 android mod, case simulator 2 case hack, case simulator 2 eşya hile, case simulator 2 full apk, case simulator 2 hack, case simulator 2 hack apk, case simulator 2 hile apk, case simulator 2 hile indir, case simulator 2 mod apk, case simulator 2 money hack, case simulator 2 para hile, case simulator 2 para hile apk


Download Case Simulator 2 v1.79 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like