Cat Goes Fishing v4.2.12 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 84 views
( 455 ratings )
Price: $0
Download

Cat Goes Fishing v4.2.12 MOD APK – PARA HİLELİ

Cat Goes Fishing v4.2.12 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Cat5Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kedi ve olta ile bulunduğunuz su kenarında balık tutmak ve görevleri tamamlamaktır. Cat Goes Fishing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz oltaları satın alıp, balıklara karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, uzun soluklu oyun yapısı, irili-ufaklı yüzlerce balık ve dahası sizleri bekliyor. Cat Goes Fishing v4.2.12 sürümünde yeni balık eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Cat Goes Fishing Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Cat Goes Fishing v4.2.12 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Cat Goes Fishing 4.2.12 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk indir, cat goes fishing 4.2.12 android hack, cat goes fishing 4.2.12 android hile, cat goes fishing 4.2.12 apk hile, cat goes fishing 4.2.12 apk mod, cat goes fishing 4.2.12 hile apk, cat goes fishing 4.2.12 mod apk, cat goes fishing 4.2.12 money hack, cat goes fishing altın hile, cat goes fishing android hile, cat goes fishing apk, cat goes fishing apk hile, cat goes fishing hack apk, cat goes fishing hile apk, cat goes fishing mod apk, cat goes fishing money hack, cat goes fishing para hile


Download Cat Goes Fishing v4.2.12 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like