Cat War 2 v2.4 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 736 ratings )
Price: $0
Download

Cat War 2 v2.4 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Cat War 2 v2.4 ELMAS HİLELİ APK, savunma ve mini strateji türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını WestRiver stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kediler ile köpeklere karşı mücadele etmek ve kalenizi savunup galip gelmektir. Cat War 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm kahramanların kilidi açıp, geliştirebilirsiniz. Onlarca bölüm, yıkılması güç kaleler, farklı yeteneklere sahip karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Cat War 2 v2.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Cat War 2 Play Store’da 205.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Cat War 2 v2.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Cat War 2 2.4 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savunma Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, cat war 2 2.4 apk hile, cat war 2 2.4 elmas hile, cat war 2 2.4 hack apk, cat war 2 2.4 mod apk, cat war 2 2.4 para hile, cat war 2 apk hile, cat war 2 apk mod, cat war 2 elmas hile, cat war 2 hack, cat war 2 hack apk, cat war 2 hile apk, cat war 2 mod apk, cat war 2 para hile


Download Cat War 2 v2.4 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like