Catherine the Vampire v13 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 58 views
( 62 ratings )
Price: $0
Download

Catherine the Vampire v13 FULL APK – TAM SÜRÜM

Catherine the Vampire v13 FULL APK, hikaye, macera ve seçim tabanlı oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen THIRTEENDAYS firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan sürükleyici oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız vampir Catherine adındaki karakter ile bulunduğunuz şehir içinde seçimler yaparak ilerlemek, görevleri tamamlamak ve arkadaşınızı bulmaktır. Uzun soluklu oyun yapısı, zorlu görevler, yapmanız gereken seçimler ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Yüzyıllardır yaşayan bir vampir, kediler, karanlık oyun dünyası ve dahası parmaklarınızın ucunda olacaktır. Catherine the Vampire v13 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. CATHERINE THE VAMPIRE Play Store’da 1.39TL’dir.

Kurulumu

Catherine the Vampire v13 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.THIRTEENDAYS.CatherineTheVampire” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Catherine the Vampire v13 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, catherine the vampire 13 full apk, catherine the vampire android, catherine the vampire android apk, catherine the vampire android indir, catherine the vampire apk, catherine the vampire apk download, catherine the vampire apk indir, catherine the vampire full apk, catherine the vampire mobile


Download Catherine the Vampire v13 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like