Celebrity Street Fight PRO v1.04 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 632 ratings )
Price: $0
Download

Celebrity Street Fight PRO v1.04 FULL APK

Celebrity Street Fight PRO v1.04 APK, dövüş tarzını seviyorsanız ve farklı bir oyun arayışına girmişseniz yapımcılığını Kai Network stüdyosunun üstlendiği Celebrity Street Fight kesinlikle denemeniz gerekiyor. Amacınız her dövüş oyununda olduğu gibi aynıdır kontrol ettiğiniz karakter ile karşınıza çıkan düşman karakteri bir güzel dövmektir. Celebrity Street Fight içinde yaşanan kısıtlamalardan dolayı PRO APK yani FULL SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede hiç bir kısıtlamaya takılmadan dilediğiniz gibi oynayabilir, sokaklarda öfkenizi kusabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı üzere sokaklarda geçen bir oyundur, yumruklar, tekmeler, özel güçler ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Celebrity Street Fight PRO Play Store’da 3.00TL’dir.

Kurulumu

Celebrity Street Fight PRO v1.04 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pro sürümün ekstra özelliği olarak : parti modu açıktır, ayrıca 500.000 altın veren bir seferlik GOLD CARD kullanabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun indir, celebrity street fight 1.04 android, celebrity street fight 1.04 apk download, celebrity street fight 1.04 apk full, celebrity street fight 1.04 apk indir, celebrity street fight 1.04 full apk, celebrity street fight 1.04 pro apk, celebrity street fight android, celebrity street fight android download, celebrity street fight android indir, celebrity street fight apk, celebrity street fight apk download, celebrity street fight apk full indir, celebrity street fight apk indir, celebrity street fight full apk, celebrity street fight hack, celebrity street fight pro, celebrity street fight pro android, celebrity street fight pro apk, celebrity street fight pro apk download, celebrity street fight pro apk full, celebrity street fight pro apk indir


Download Celebrity Street Fight PRO v1.04 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like