Champion Soccer Star v0.57 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 293 ratings )
Price: $0
Download

Champion Soccer Star v0.57 MOD APK – PARA HİLELİ

Champion Soccer Star v0.57 PARA HİLELİ APK, mini futbol ve şut çekme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Touch2Goal firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcu ile bulunduğunuz maçlarda rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmektir. Champion Soccer Star: League & Cup Soccer Game içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yeteneklerinizi rahatça geliştirebilirsiniz. Zorlu şutlar, bitmek bilmeyen maçlar, transfer teklifleri ve dahası sizleri bekliyor. Champion Soccer Star v0.57 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Champion Soccer Star Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

 

Hile hakkında : oyun içinde istediğiniz gibi para ve elmas harcaması yapabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Kurulumu

Champion Soccer Star v0.57 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Champion Soccer Star 0.57 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Champion Soccer Star 0.57 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Spor Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, champion soccer star 0.57 altın hile, champion soccer star 0.57 apk hile, champion soccer star 0.57 hack apk, champion soccer star 0.57 hile apk, champion soccer star 0.57 mod apk, champion soccer star 0.57 para hile, champion soccer star altın hile, champion soccer star apk hile, champion soccer star apk mod, champion soccer star elmas hile, champion soccer star hack apk, champion soccer star hile apk, champion soccer star mod apk, champion soccer star para hile


Download Champion Soccer Star v0.57 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like