CHAOS RINGS 3 v1.1.0 FULL APK – SD DATA

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 781 ratings )
Price: $0
Download

CHAOS RINGS 3 v1.1.0 FULL APK – SD DATA

CHAOS RINGS 3 v1.1.0 FULL APK, RPG, aksiyon ve macera tarzındaki oyunları sevenlerin denemesi gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını dünya oyun sektörüne FINAL FANTASY’i kazandırmış olan SQUARE ENIX stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik bakımından mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile size verilen görevler doğrultusunda ilerlemek, yaratıklarla savaşmak ve sizinle beraber mücadele edecek ekip yani parti arkadaşları bulmaktır. CHAOS RINGS 3 mistik bir evren içinde ilerlemektedir. Yaratıklar, insan dışı ortamlar ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. CHAOS RINGS 3 v1.1.0 sürümü ile İngilizce dil desteği gelmiştir sorunsuz oynayabilirsiniz. CHAOS RINGS 3 Play Store’da 53.40TL’dir yeni olduğu için 800’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

CHAOS RINGS 3 v1.1.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.square_enix.chaosrings3gp” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CHAOS RINGS 3 v1.1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunchaos rings 3 1.1.0 android, chaos rings 3 1.1.0 android full apk, chaos rings 3 1.1.0 apk, chaos rings 3 1.1.0 apk download, chaos rings 3 1.1.0 apk indir, chaos rings 3 1.1.0 apk sd data, chaos rings 3 1.1.0 full apk, chaos rings 3 android download, chaos rings 3 android indir, chaos rings 3 apk, chaos rings 3 apk sd data, chaos rings 3 english apk, chaos rings 3 full apk indir


Download CHAOS RINGS 3 v1.1.0 FULL APK – SD DATA

Download

Recommended for You

You may also like