Chicken Gun v1.8.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 284 ratings )
Price: $0
Download

Chicken Gun v1.8.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Chicken Gun v1.8.1 PARA HİLELİ APK, aksiyon ve mini FPS oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ChaloApps firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız tavuk karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. Chicken Gun içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları – ekipmanları satın alıp, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, farklı silahlar, karmaşık bölümler ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Chicken Gun Play Store’da 35.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Chicken Gun v1.8.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Chicken Gun 1.8.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, chicken gun 1.8.1 altın hile, chicken gun 1.8.1 apk hile, chicken gun 1.8.1 hack apk, chicken gun 1.8.1 hile apk, chicken gun 1.8.1 mod apk, chicken gun 1.8.1 para hile, chicken gun altın hile, chicken gun apk, chicken gun apk hile, chicken gun apk mod, chicken gun hack, chicken gun hack apk, chicken gun hile apk, chicken gun mod apk, chicken gun para hile


Download Chicken Gun v1.8.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like