ÇILGIN HIRSIZ v2.8.4b MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 680 ratings )
Price: $0
Download

ÇILGIN HIRSIZ v2.8.4b MOD APK – PARA HİLELİ

ÇILGIN HIRSIZ v2.8.4b PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler arasında sürekli olarak güncel sürümünün istendiği benimde severek oynadığım koşma tarzındaki oyunlara güzel bir örnektir. ÇILGIN HIRSIZ içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli ve engeller içinden geçme hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir kolayca ölmeden en uzun mesafelere gidebilirsiniz. Bildiğiniz üzere ÇILGIN HIRSIZ ilk olarak çizgi sinema olarak karşımıza çıktı gördüğü ilginin ardından mobil platform içinde Gameloft stüdyosu tarafından geliştirildi. Amacınız sürekli koşmak zorunda olan kahramanı yönlendirip en uzun mesafeyi yapmaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Despicable Me Play Store’da 6.600.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

ÇILGIN HIRSIZ v2.8.4b SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftDMHM” ve android/data klasörü içine atalım.

ÇILGIN HIRSIZ v2.8.4b MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

ÇILGIN HIRSIZ v2.8.4b altın hile apk : oyun içinde yapacağınız ilk altın harcamanız da altın miktarınız sınırsız olacaktır.

ÇILGIN HIRSIZ v2.8.4b para hile apk : sınırsız altın ile dilediğiniz kadar para satın alabilirsiniz.

ÇILGIN HIRSIZ v2.8.4b mod apk : karakter koşarken karşınıza çıkan engellerin içinden geçebilirsiniz. Ölmek için boşluklardan aşağı düşmeniz yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunçılgın hırsız 2.8.4b altın hile apk, çılgın hırsız 2.8.4b android hile, çılgın hırsız 2.8.4b android mod, çılgın hırsız 2.8.4b hack apk, çılgın hırsız 2.8.4b hile apk, çılgın hırsız 2.8.4b mod apk, çılgın hırsız 2.8.4b mod apk indir, çılgın hırsız 2.8.4b para hile apk, çılgın hırsız 2.8.4b sınırsız para hile apk, çılgın hırsız altın hile apk, çılgın hırsız android hile, çılgın hırsız mod apk, çılgın hırsız para hile apk, despicable me, despicable me 2.8.4b mod apk, despicable me hack apk, despicable me hile apk, despicable me mod apk


Download ÇILGIN HIRSIZ v2.8.4b MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like