ÇILGIN HIRSIZ v3.0.1a MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 21 views
( 186 ratings )
Price: $0
Download

ÇILGIN HIRSIZ v3.0.1a PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler sonucu ekleme gereksinimi duyduğum koşu oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemesi gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını GAMELOFT stüdyosunun üstlendiği kaliteli bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz Minion karakteri ile engelleri ve tuzaklı yollardan geçerek en uzun mesafeyi yapmaktır… ÇILGIN HIRSIZ içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz karakteri satın alabilir, özel yeteneklerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Sizi bekleyen yüzlerce görev, çeşitli mini oyunlar ve dahası… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. ÇILGIN HIRSIZ Play Store’da 6.720.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

ÇILGIN HIRSIZ v3.0.1a MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

ÇILGIN HIRSIZ v3.0.1a altın hile apk : oyun içinde yapacağınız ilk altın harcamanız da altın miktarınız sınırsız olacaktır.

ÇILGIN HIRSIZ v3.0.1a para hile apk : sınırsız altın ile dilediğiniz kadar para satın alabilirsiniz.

UYARI : oyuna ilk giriş için aktif internet bağlantısı gereklidir.

NOT : oyun Çince açılırsa veri indirme işlemi bittikten sonra ayarlardan TÜRKÇE dile geçebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 108 Yorum Android Oyunçılgın hırsız 3.0.1a altın hile apk, çılgın hırsız 3.0.1a android hile, çılgın hırsız 3.0.1a apk, çılgın hırsız 3.0.1a hack apk, çılgın hırsız 3.0.1a hile, çılgın hırsız 3.0.1a hile indir, çılgın hırsız 3.0.1a mod apk, çılgın hırsız 3.0.1a mod download, çılgın hırsız 3.0.1a para hile apk, çılgın hırsız android hile, çılgın hırsız hile apk, çılgın hırsız mod apk, despicable me 3.0.1a android hile, despicable me 3.0.1a hack apk, despicable me 3.0.1a hile apk, despicable me 3.0.1a mod apk, despicable me android hile, despicable me hack apk1


Download ÇILGIN HIRSIZ v3.0.1a MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like