Çılgın Hırsız v3.1.0j MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 317 ratings )
Price: $0
Download

Çılgın Hırsız v3.1.0j MOD APK – PARA HİLELİ

Çılgın Hırsız v3.1.0j PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncelleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını dünyaca ünlü mobil oyun stüdyolarından birisi olan GAMELOFT’un üstlendiği sürükleyici bir koşu oyunudur. Amacınız kontrol ettiğiniz Minions karakterleri ile engelleri yollardan ilerleyerek sizden istenilen görevler doğrultusunda en uzun mesafeyi koşmaktır. Despicable Me içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz karaktere sahip olabilir, yeteneklerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Yapılmayı bekleyen yüzlerce görev, zorlu koşu parkurları ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Çılgın Hırsız Play Store’da 7.200.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Çılgın Hırsız v3.1.0j MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

ÇILGIN HIRSIZ 3.1.0j altın hile apk : oyun içinde yapacağınız ilk altın harcamanız da altın miktarınız sınırsız olacaktır.

ÇILGIN HIRSIZ 3.1.0j muz hile apk : oyun içinde yapacağınız ilk muz harcamanız da muz miktarınız sınırsız olacaktır.

UYARI : oyuna ilk giriş için aktif internet bağlantısı gereklidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunçılgın hırsız 3.1.0j altın hile apk, çılgın hırsız 3.1.0j android, çılgın hırsız 3.1.0j hack apk, çılgın hırsız 3.1.0j hile apk, çılgın hırsız 3.1.0j mod apk, çılgın hırsız 3.1.0j muz hile apk, çılgın hırsız 3.1.0j para hile apk, çılgın hırsız altın hile apk, çılgın hırsız hack apk, çılgın hırsız hile apk, çılgın hırsız muz hile apk, despicable me 3.1.0j, despicable me 3.1.0j altın hile apk, despicable me 3.1.0j banana hack, despicable me 3.1.0j hack apk, despicable me 3.1.0j hile apk, despicable me 3.1.0j mod apk, despicable me 3.1.0j muz hile apk, despicable me 3.1.0j para hile apk, despicable me hack


Download Çılgın Hırsız v3.1.0j MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like