City Island 5 v1.3.4 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 549 ratings )
Price: $0
Download

City Island 5 v1.3.4 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

City Island 5 v1.3.4 PARA HİLELİ APK, şehir inşa ve ada düzeni oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını bu tür oyunları ile ünlenen Sparkling Society firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz topraklarda şehrinizi kurmak, halkınızı mutlu etmek ve görevleri tamamlamaktır. City Island 5 – Tycoon Building Simulation Offline içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonun kadar çıkarabilir, adalara şehirlerinizi kurup kolayca geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca görev, inşa edilebilir farklı yapılar ve dahası sizleri bekliyor. City Island 5 v1.3.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. City Island 5 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

City Island 5 v1.3.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

City Island 5 v1.3.4 para hile apk : oyun için dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

City Island 5 v1.3.4 altın hile apk : oyun için dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, city island 5 1.3.4 altın hile, city island 5 1.3.4 android hile, city island 5 1.3.4 apk hile, city island 5 1.3.4 apk mod, city island 5 1.3.4 hack apk, city island 5 1.3.4 hile apk, city island 5 1.3.4 mod apk, city island 5 1.3.4 para hile, city island 5 altın hile, city island 5 android hile, city island 5 apk, city island 5 apk hile, city island 5 apk mod, city island 5 hack, city island 5 hack apk, city island 5 hile apk, city island 5 mod, city island 5 mod apk, city island 5 para hile


Download City Island 5 v1.3.4 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like