City Island 5 v1.7.3 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 514 ratings )
Price: $0
Download

City Island 5 v1.7.3 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

City Island 5 v1.7.3 PARA HİLELİ APK, şehir inşa etme ve yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Sparkling Society firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz adalar üzerine şehrinizi kurmak, en iyi şekilde yönetmek ve halkınızı mutlu etmektir. City Island 5 – Tycoon Building Simulation Offline içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonun kadar çıkarabilir, adalara şehirlerinizi kurup kolayca geliştirebilirsiniz. İnşa edilmeyi bekleyen onlarca yapı, görevler, farklı adalar ve dahası sizleri bekliyor. City Island 5 v1.7.3 sürümünde yeni ada eklenmiş olup, onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. City Island 5 Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

City Island 5 v1.7.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

City Island 5 1.7.3 para hile apk : oyun için dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

City Island 5 1.7.3 altın hile apk : oyun için dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, city island 5 1.7.3 altın hile, city island 5 1.7.3 android hile, city island 5 1.7.3 apk hile, city island 5 1.7.3 apk mod, city island 5 1.7.3 hack apk, city island 5 1.7.3 hile apk, city island 5 1.7.3 mod apk, city island 5 1.7.3 para hile, city island 5 altın hile, city island 5 android hile, city island 5 apk, city island 5 apk hile, city island 5 apk mod, city island 5 hack, city island 5 hack apk, city island 5 hile apk, city island 5 mod, city island 5 mod apk, city island 5 para hile


Download City Island 5 v1.7.3 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like