City Island 5 v3.2.0 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 72 ratings )
Price: $0
Download

City Island 5 v3.2.0 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

City Island 5 v3.2.0 PARA HİLELİ APK, şehir yönetim ve inşaat türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Sparkling Society stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz adalara şehirler kurmak, en iyi şekilde yönetmek ve halkınızın mutlu olmasını sağlamaktır. City Island 5 – Tycoon Building Simulation Offline içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonun kadar çıkarabilir, adalara şehirlerinizi kurup kolayca geliştirebilirsiniz. Farklı adalar, bitmek bilmeyen inşaatlar, görevler ve dahası sizleri bekliyor. City Island 5 v3.2.0 sürümünde yeni görevler ve etkinlikler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. City Island 5 Play Store’da 230.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

City Island 5 v3.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

City Island 5 3.2.0 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz artar.

City Island 5 3.2.0 altın hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, city island 5 3.2.0 altın hile, city island 5 3.2.0 android hile, city island 5 3.2.0 apk hile, city island 5 3.2.0 apk mod, city island 5 3.2.0 hack apk, city island 5 3.2.0 hile apk, city island 5 3.2.0 mod apk, city island 5 3.2.0 para hile, city island 5 altın hile, city island 5 android hile, city island 5 apk, city island 5 apk hile, city island 5 apk mod, city island 5 hack, city island 5 hack apk, city island 5 hile apk, city island 5 mod, city island 5 mod apk, city island 5 para hile


Download City Island 5 v3.2.0 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like