Citytopia v2.9.10 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 56 views
( 600 ratings )
Price: $0
Download

Citytopia v2.9.10 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

Citytopia v2.9.10 PARA HİLELİ APK, işletme, yönetim ve şehir kurma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Atari Inc firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz boş arazi üzerine şehrinizi kurmak, en iyi şekilde yönetmek ve halkınızın mutlu olmasını sağlamaktır. Citytopia içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz binaları inşa edip şehrinizi büyütebilirsiniz. Yapılması gereken görevler, onlarca inşaat, insanların ihtiyaçları ve dahası sizleri bekliyor. Citytopia v2.9.10 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Citytopia Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Citytopia v2.9.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Citytopia 2.9.10 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Citytopia 2.9.10 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, citytopia 2.9.10 altın hile, citytopia 2.9.10 apk hile, citytopia 2.9.10 apk mod, citytopia 2.9.10 hack apk, citytopia 2.9.10 hile apk, citytopia 2.9.10 mod apk, citytopia 2.9.10 para hile, citytopia altın hile, citytopia android, citytopia android hile, citytopia apk, citytopia apk hile, citytopia hack, citytopia hack apk, citytopia hile apk, citytopia mod apk, citytopia para hile


Download Citytopia v2.9.10 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like