Citytopia v2.9.5 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 34 views
( 452 ratings )
Price: $0
Download

Citytopia v2.9.5 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

Citytopia v2.9.5 PARA HİLELİ APK, şehir kurma, yönetim ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Atari Inc stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz topraklar üstünde şehrinizi kurmak, en iyi şekilde yönetmek ve insanlarınızı mutlu etmektir. Citytopia içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz binaları inşa edip şehrinizi büyütebilirsiniz. Zorlu görevler, halkınızın ihtiyaçları, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Citytopia v2.9.5 sürümünde Cadılar Bayramı etkinlikleri ve yeni görevler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Citytopia Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Citytopia v2.9.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Citytopia 2.9.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Citytopia 2.9.5 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, citytopia 2.9.5 altın hile, citytopia 2.9.5 apk hile, citytopia 2.9.5 apk mod, citytopia 2.9.5 hack apk, citytopia 2.9.5 hile apk, citytopia 2.9.5 mod apk, citytopia 2.9.5 para hile, citytopia altın hile, citytopia android, citytopia android hile, citytopia apk, citytopia apk hile, citytopia hack, citytopia hack apk, citytopia hile apk, citytopia mod apk, citytopia para hile


Download Citytopia v2.9.5 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like