Civilization Path v1.2.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 14 views
( 204 ratings )
Price: $0
Download

Civilization Path v1.2.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Civilization Path v1.2.5 FULL APK, sıra tabanlı strateji, savaş ve yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Denis Makhortov üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ülke yönetimi ile bulunduğunuz harita üstünde düşman devletlere karşı mücadele etmek, sınırlarınızı korumak ve genişletmektir. Bitmek bilmeyen savaşlar, gerçek dönemlerden haritalar, yönetiminiz için inşa edilecek birimler ve dahası sizleri bekliyor. Osmanlı İmparatorluğu başta olmak üzere birçok devlet yönetiminizi bekliyor. Ordularınızı oluşturup, yönlendirmek ve düşmanlarınıza ait bölgeleri işgal etmek parmaklarınızın ucundadır. Civilization Path v1.2.5 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikler 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Civilization Path Play Store’da 9.99TL’dir.

Kurulumu

Civilization Path v1.2.5 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, civilization path 1.2.5 android, civilization path 1.2.5 apk, civilization path 1.2.5 apk indir, civilization path 1.2.5 full apk, civilization path android, civilization path android apk, civilization path apk, civilization path full apk, civilization path mobile, civilization path pro apk


Download Civilization Path v1.2.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like