Civilization Path v1.2.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 107 ratings )
Price: $0
Download

Civilization Path v1.2.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Civilization Path v1.2.7 FULL APK, savaş, strateji ve sıra tabanlı oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Denis Makhortov üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız başında bulunduğunuz devlet yönetimini en iyi şekilde idare etmek, düşmanlarınızla savaşmak, sınırlarınızı genişletmek ve korumaktır. Gerçek dönemler ait haritalar, yönetilecek onlarca birim, inşaatlar, saldıralar ve dahası sizleri bekliyor. Civilization Path v1.2.7 sürümünde senaryolarda ve dillerde düzenlemeler yapılmıştır. Grafikler 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Diplomasi, nükleer silahlar – reaktörler, geliştirmeniz gereken teknolojiler, evrensel sorunlar, ünlü savaşlar parmaklarınızın ucunda olacaktır. Civilization Path Play Store’da 9.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Civilization Path v1.2.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, civilization path 1.2.7 android, civilization path 1.2.7 apk, civilization path 1.2.7 apk indir, civilization path 1.2.7 full apk, civilization path android, civilization path android apk, civilization path apk, civilization path full apk, civilization path mobile, civilization path pro apk


Download Civilization Path v1.2.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like