Clear Vision Nostalgia v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 16 views
( 821 ratings )
Price: $0
Download

Clear Vision Nostalgia v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Clear Vision Nostalgia v1.0.0 FULL APK, mini aksiyon ve keskin nişancılık oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Eldring stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Eskiden bilgisayar için flash oyun sitelerinde çok fazla oynanan oyunlardan birisidir, resmi yapımcı tarafından birebir mobile taşınmıştır. Amacınız kontrolünü sağladığınız Jake adındaki suikastçı karakter ile bulunduğunuz bölümlerde düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. Karmaşık şehir ortamları, eviniz – ofisiniz, silahlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Clear Vision Nostalgia v1.0.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, herkes için indirilebilir olmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Clear Vision Nostalgia Play Store’da 7.49TL’dir.

Kurulumu

Clear Vision Nostalgia v1.0.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, clear vision android, clear vision nostalgia 1.0.0 android, clear vision nostalgia 1.0.0 apk, clear vision nostalgia 1.0.0 apk indir, clear vision nostalgia 1.0.0 full apk, clear vision nostalgia 1.0.0 mobile, clear vision nostalgia android, clear vision nostalgia android apk, clear vision nostalgia android için, clear vision nostalgia apk, clear vision nostalgia full apk, clear vision nostalgia mobile, clear vision nostalgia mobile game, clear vision nostalgia telefon için


Download Clear Vision Nostalgia v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like