Clumsy Ninja v1.16.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 851 ratings )
Price: $0
Download

Clumsy Ninja v1.16.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Clumsy Ninja v1.16.0 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım isteklerden dolayı güncelleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını NaturalMotionGames stüdyosunun üstlendiği zaman geçirmek için ideal bir oyun olduğunu düşündüğüm Clumsy Ninja sunmak istiyorum. Amacınız kontrol ettiğiniz ninja karakteri ile size verilen görevleri yaparak ilerlemektir. Clumsy Ninja içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız elmas hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede sahip olduğunuz ninja kahramanını en iyi şekilde geliştirebilir istediğiniz ekipmanları satın alabilirsiniz. Ayrıca sınırsız elmasa sahip olduğunuz için takıldığınız görevleri tek bir dokunuşla bitirebilirsiniz. Onlarca görev, Japonya mimarisi içinde geçen maceralar ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Clumsy Ninja Play Store’da 725.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Clumsy Ninja v1.16.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.naturalmotion.clumsyninja” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Clumsy Ninja v1.16.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Clumsy Ninja v1.16.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Clumsy Ninja v1.16.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 165 Yorum Android Oyunandroid clumsy ninja hile, android oyun indir, clumsy ninja 1.16.0 elmas hile apk, clumsy ninja 1.16.0 hile apk, clumsy ninja 1.16.0 hile indir, clumsy ninja 1.16.0 mod apk, clumsy ninja 1.16.0 mod apk download, clumsy ninja 1.16.0 para hile apk, clumsy ninja android hile, clumsy ninja elmas hile android, clumsy ninja elmas hile apk, clumsy ninja hile, clumsy ninja hile apk, clumsy ninja hile apk indir, clumsy ninja mod android, clumsy ninja mod apk, clumsy ninja para hile android, clumsy ninja para hile apk


Download Clumsy Ninja v1.16.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like