Combat Squad v0.9.10 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 172 ratings )
Price: $0
Download

Combat Squad v0.9.10 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, çatışma ve FPS oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını A-33 Studio Co., Ltd. firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız askeri birlik ile bulunduğunuz harita içinde düşmanlarınıza karşı çatışmak ve bölümü galip olarak bitirimektir. Combat Squad içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede düşmanlarınıza karşı öfkenizi kusabilir, yenilmez bir ekibe sahip olabilirsiniz. Onlarca silah, dünyanın dört bir yanından düşmanlar, geliştirebilir takım oyuncuları ve dahası sizleri bekliyor. Combat Squad v0.9.10 sürümünde yeni oyun modu, silahlar, tasarımlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Combat Squad Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Bilgilendirme : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz, TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır, saatin olduğu üst kısımda görünür.)

KURULUMU

Combat Squad v0.9.10 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.a33studio.cspw” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Combat Squad v0.9.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Combat Squad 0.9.10 mermi hile apk : oyun içinde çok oyunculu yani multiplayer hariç tüm alanlarda merminiz sınırsızdır, Shadow League içinde de merminiz sınırsızdır bu sayede rahatça para biriktirebilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 77 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, combat squad 0.9.10 ammo hack, combat squad 0.9.10 apk, combat squad 0.9.10 bullet hack, combat squad 0.9.10 hack apk, combat squad 0.9.10 hile apk, combat squad 0.9.10 mermi hile, combat squad 0.9.10 mod apk, combat squad ammo hack, combat squad android hile, combat squad apk hack, combat squad apk hile, combat squad apk mod, combat squad bullet force, combat squad hack apk, combat squad hile apk, combat squad mermi hile, combat squad mod apk


Download Combat Squad v0.9.10 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like