Constellation Eleven v1.28 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 36 views
( 920 ratings )
Price: $0
Download

Constellation Eleven v1.28 MOD APK – MEGA HİLELİ

Constellation Eleven v1.28 PARA HİLELİ APK, uzayda geçen oyunları ve RPG türünü seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Astrobionics stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uzay gemisi ile bulunduğunuz evrende düşmanlarınızla mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve hammadde toplamaktır. Constellation Eleven içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, uzay aracınızı ve silahlarınızı geliştirebilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, zor görevler, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Constellation Eleven v1.28 sürümünde yeni arena oyun modu eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D, piksel olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Constellation Eleven Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Constellation Eleven v1.28 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Constellation Eleven 1.28 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Constellation Eleven 1.28 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan paketlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 53 Yorum Android Oyun, Macera Oyunları, RPG Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, constellation eleven 1.28 altın hile, constellation eleven 1.28 hack apk, constellation eleven 1.28 hile apk, constellation eleven 1.28 mod apk, constellation eleven 1.28 para hile, constellation eleven apk hile, constellation eleven apk mod, constellation eleven hack apk, constellation eleven hile apk, constellation eleven mod apk, constellation eleven para hile, constellation eleven premium apk


Download Constellation Eleven v1.28 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like