Construction Excavator Simulator 2019 v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 537 ratings )
Price: $0
Download

Construction Excavator Simulator 2019 v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Construction Excavator Simulator 2019 v1.0 FULL APK, simülasyon ve iş makinesi kullanma oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Ryker Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ekskavatör – kepçe ile bulunduğunuz inşaat alanlarında size verilen görevler doğrultusunda çalışmak ve işlerin devam etmesini sağlamaktır. Zorlu görevler, tüm fonksiyonlarını kullanabileceğiniz kepçe, ağır yükler, kazılacak derin çukurlar ve dahası sizleri bekliyor. Farklı ülkelerden, bölgelerden bölüm seçiminizi yapın, kepçenin yönetimine ve şantiye sahasına hakim olun, görevleri tamamlamayın. Usta bir kepçe operatörü olmak parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Construction Excavator Simulator 2019 4.49TL’dir.

 

Kurulumu

Construction Excavator Simulator 2019 v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, construction excavator simulator 2019 1.0 android, construction excavator simulator 2019 1.0 apk, construction excavator simulator 2019 1.0 apk download, construction excavator simulator 2019 1.0 full apk, construction excavator simulator 2019 android, construction excavator simulator 2019 apk, construction excavator simulator 2019 apk download, construction excavator simulator 2019 apk indir, construction excavator simulator 2019 full apk, construction excavator simulator android


Download Construction Excavator Simulator 2019 v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like