Cooking Fever v10.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 12 views
( 855 ratings )
Price: $0
Download

Cooking Fever v10.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Cooking Fever v10.0.0 PARA HİLELİ APK, restoran işletme ve yemek yapma oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Nordcurrent firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız aşçı ile sahibi olduğunuz lokanta da müşterilerin siparişlerini hazırlamak ve onları mutlu etmektir. Cooking Fever içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede yemek zincirinizi kolayca büyütebilir, gelişmiş ekipmanları kullanabilirsiniz. Tarifi zor yemekler, farklı ülkelerin mutfakları, müşterileriniz ve dahası sizleri bekliyor. Cooking Fever v10.0.0 sürümünde yeni restoran ve yemekler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Cooking Fever Play Store’da 4.330.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Cooking Fever v10.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Cooking Fever 10.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Cooking Fever 10.0.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, cooking fever 10.0.0 android hile, cooking fever 10.0.0 hack apk, cooking fever 10.0.0 hile apk, cooking fever 10.0.0 hile indir, cooking fever 10.0.0 mod apk, cooking fever altın hile, cooking fever android hile, cooking fever apk indir, cooking fever elmas hile, cooking fever gold hack, cooking fever hack, cooking fever hack apk, cooking fever hile apk, cooking fever hile indir, cooking fever mod apk, cooking fever money hack, cooking fever para hile, cooking fever sınırsız altın, cooking fever sınırsız para


Download Cooking Fever v10.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like