Cooking Fever v11.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 567 ratings )
Price: $0
Download

Cooking Fever v11.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Cooking Fever v11.1.0 PARA HİLELİ APK, yemek yapma ve restoran işletme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Nordcurrent stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız şef karakter ile bulunduğunuz lokanta içinde yemekler hazırlamak, servis etmek ve para kazanmaktır. Cooking Fever içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede yemek zincirinizi kolayca büyütebilir, gelişmiş ekipmanları kullanabilirsiniz. Farklı ülke mutfakları, onlarca müşteri, yapılışı zor yemekler ve dahası sizleri bekliyor. Cooking Fever v11.1.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Cooking Fever Play Store’da 4.450.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Cooking Fever v11.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Cooking Fever 11.1.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Cooking Fever 11.1.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 55 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, cooking fever 11.1.0 android hile, cooking fever 11.1.0 hack apk, cooking fever 11.1.0 hile apk, cooking fever 11.1.0 hile indir, cooking fever 11.1.0 mod apk, cooking fever altın hile, cooking fever android hile, cooking fever apk indir, cooking fever elmas hile, cooking fever gold hack, cooking fever hack, cooking fever hack apk, cooking fever hile apk, cooking fever hile indir, cooking fever mod apk, cooking fever money hack, cooking fever para hile, cooking fever sınırsız altın, cooking fever sınırsız para


Download Cooking Fever v11.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like