Cooking Fever v2.5.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 22 views
( 509 ratings )
Price: $0
Download

Cooking Fever v2.5.0 PARA HİLELİ APK, kafe, lokanta servis oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Nordcurrent stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümde müşterileriniz için yiyecek-içecek hazırlamak ve servis etmektir. Cooking Fever içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede yemek zincirinizi kolayca büyütebilir, gelişmiş ekipmanları kullanabilirsiniz. Zorlu görevler, garip müşteriler, farklı mutfak aletleri ve dahası sizleri bekliyor. Cooking Fever v2.5.0 sürümünde yeni görevler, etkinlikler, baş aşçılık için mücadele ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Cooking Fever Play Store’da 2.500.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Cooking Fever v2.5.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Cooking Fever 2.5.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Cooking Fever 2.5.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

34 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, cooking fever 2.5.0 android hile, cooking fever 2.5.0 apk indir, cooking fever 2.5.0 hack, cooking fever 2.5.0 hack apk, cooking fever 2.5.0 hile apk, cooking fever 2.5.0 hile indir, cooking fever 2.5.0 mod apk, cooking fever 2.5.0 mod apk download, cooking fever 2.5.0 money hack, cooking fever altın hile, cooking fever android hile, cooking fever apk indir, cooking fever elmas hile, cooking fever gold hack, cooking fever hack, cooking fever hack apk, cooking fever hile apk, cooking fever hile indir, cooking fever mod apk, cooking fever money hack, cooking fever para hile, cooking fever sınırsız altın, cooking fever sınırsız para


Download Cooking Fever v2.5.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like