Cooking Simulator Mobile v1.36 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 10 views
( 394 ratings )
Price: $0
Download

Cooking Simulator Mobile v1.36 MOD APK – PARA HİLELİ

Cooking Simulator Mobile v1.36 PARA HİLELİ APK, yemek yapma, simülasyon ve işletme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını PlayWay SA stüdyosunun üstlendiği Android platformuna henüz tamamen çıkmamış oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız aşçı karakter ile bulunduğunuz mutfakta siparişler üzerine yemekler hazırlamak, sunmak ve müşterilerin beğenisini kazanmaktır. Cooking Simulator Mobile içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz mutfak eşyalarını satın alabilirsiniz. Kullanabileceğiniz onlarca mutfak aleti, büyük mutfağınız, tarifi zor olan yemekler ve dahası sizleri bekliyor. Cooking Simulator Mobile v1.36 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanablimektedir. Cooking Simulator Mobile Play Store’da henüz herkes için indirilmeye sunulmamıştır.

Kurulumu

Cooking Simulator Mobile v1.36 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.nesalisgames.cookingsimulatormobile” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Cooking Simulator Mobile v1.36 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Cooking Simulator Mobile 1.36 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, cooking simulator apk, cooking simulator mobile 1.36 altın hile, cooking simulator mobile 1.36 elmas hile, cooking simulator mobile 1.36 hack apk, cooking simulator mobile 1.36 hile apk, cooking simulator mobile 1.36 mod apk, cooking simulator mobile 1.36 para hile, cooking simulator mobile android, cooking simulator mobile apk, cooking simulator mobile apk hile, cooking simulator mobile apk mod, cooking simulator mobile hack apk, cooking simulator mobile hile apk, cooking simulator mobile mod apk, cooking simulator mobile para hile, cooking simulator mobile telefon için


Download Cooking Simulator Mobile v1.36 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like