Copa Toon v1.8.7 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 105 ratings )
Price: $0
Download

Copa Toon v1.8.7 FULL APK

Copa Toon v1.8.7 FULL APK, futbol oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını dünyaca ünlü çizgi dizi kanalı olan Cartoon Network üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız her futbol oyununda olduğu gibi aynıdır oyuncularınızı en iyi şekilde kontrol ederek rakip takımın kalesine gol atmaktır. Adventure Time, Regular Show, The Amazing World of Gumball ve Ben 10 gibi popüler çizgi dizi karakterleri sizi bekliyor… Hızlı paslar, sert vuruşlar ve dahası sizin kontrolünüz altındadır… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Copa Toon Play Store’da 8.77TL’dir 4.700’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Copa Toon v1.8.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NOT : oyun ülkemizde multiplayer yani çok oyunculu desteği vermemektedir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyuncopa toon 1.8.7 android, copa toon 1.8.7 android download, copa toon 1.8.7 android indir, copa toon 1.8.7 apk, copa toon 1.8.7 apk download, copa toon 1.8.7 apk full, copa toon 1.8.7 apk indir, copa toon 1.8.7 full apk, copa toon 1.8.7 full apk indir, copa toon 1.8.7 full sürüm, copa toon 1.8.7 tam sürüm, copa toon 2014 apk, copa toon android, copa toon android indir, copa toon apk, copa toon apk download, copa toon apk full, copa toon apk indir, copa toon full apk download, copa toon full apk indir


Download Copa Toon v1.8.7 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like