Counter Strike v1.6 FULL APK – Android için Counter Strike

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 38 views
( 642 ratings )
Price: $0
Download

Counter Strike v1.6 FULL APK – Android için Counter Strike

Counter Strike v1.6 FULL APK, FPS, aksiyon ve mücadele tarzını seven hocalarımın bilgisayarlarından eksik etmediği oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinizle mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. Counter Strike bildiğiniz üzere bilgisayarlar için yapılmış bir oyun, Flying With Gauss firması Android cihazlarımızda oynayabilmemiz için bir nevi emülatör uygulaması hazırlamıştır. Bitmek bilmeyen mücadeleler, gerçek Counter Strike heyecanı, onlarca silah, tek botlara karşı veya çok oyunculu desteği ve dahası sizleri bekliyor. Daha önce sitede paylaştığım bir oyundu ancak hem APK hemde Counter Strike dosyalarını yenileme gereksinimi duydum bu yüzden yeniden güncel dosyalar ile paylaşıyorum. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Counter Strike henüz resmi olarak Android cihazlar için yoktur.

 

Kurulumu

CS16Client APK dosyamızı indirip kuralım.

Xash3D FWGS dosyamızı indirip kuralım.

Counter Strike 1.6 dosyamızı indirip rardan çıkaralım “xash” ve klasörünü cihazın dosyalarım kısmındaki ilk yere yani ana dizinine atalım.

Ana dizin : Android, Download, DCIM klasörlerinin bulunduğu yerdir.

Xash3D FWGS uygulamasını açın SEÇ butonu basın, xash klasörü ikonlu şekilde görünecektir ona dokunup SET CURRENT FOLDER butonuna basın.

Xash3D FWGS uygulaması üzerinden sağ alt köşede Xash3D BAŞLAT derseniz Half Life açılır.

CS16Client uygulamasını açıp CS16-Client BAŞLAT butonu basarsanız Counter Strike 1.6 açılır.

BOT paketi, popüler haritalar Counter Strike dosyaları içine eklenmiştir, ekstra bir şey yapmanız gerekmez. (oyun içindeki bot menü butonu ile ekleyebilirsiniz)

Counter Strike 1.6 dosyaları, direk STEAM üzerinden gelenlerdir, SAF yani oynama yapılmamıştır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

BUTON SORUNU : oyun ana ekranından configuration kısmına girin, oradan touch son olarak da touch options menüsüne girin açılan kısımda listeden phone_ahsim seçip altta bulunan Active butonu basın, done diyerek çıkın ve oyuna girin, butonlar konu içindeki resimler gibi olacaktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, counter strike 1.6 android, counter strike 1.6 android apk, counter strike 1.6 android indir, counter strike 1.6 apk, counter strike 1.6 apk download, counter strike 1.6 apk full, counter strike 1.6 apk indir, counter strike 1.6 download, counter strike 1.6 full apk, counter strike 1.6 full apk indir, counter strike 1.6 full indir, counter strike 1.6 indir, counter strike 1.6 obb, counter strike 1.6 sd data, counter strike 1.6 telefon, counter strike 1.6 xash, counter strike android, counter strike apk indir, counter strike mobile, cs 1.6 apk, cs16client android, cs16client android indir, cs16client apk, cs16client apk download, cs16client full apk, cs16client indir, cs16client xash, cs16client xash3d, xash android, xash apk, xash apk download, xash data, xash indir, xash sd data, xash sd data indir, xash3d android, xash3d apk, xash3d download, xash3d indir


Download Counter Strike v1.6 FULL APK – Android için Counter Strike

Download

Recommended for You

You may also like