Cover Fire v1.5.10 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 19 views
( 437 ratings )
Price: $0
Download

Cover Fire v1.5.10 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve FPS oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Genera Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz bölümlerde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek, hedeflere ulaşmak ve görevleri tamamlamaktır. Cover Fire içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız enerji hileli, sınırsız altın hileli, VIP yani premium hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar sandık açıp tüm karakter ve özelliklere sahip olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen görevler, tehlikeli düşmanlar, onlarca silah, yan ekipmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Cover Fire v1.5.10 sürümünde silahlar ve kasalar ile ilgili düzenlemeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Cover Fire Play Store’da yeni 155.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

Cover Fire v1.5.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Cover Fire 1.5.10 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Cover Fire 1.5.10 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Cover Fire 1.5.10 vip hile apk : oyuna giriş yaptığınızda “Vip 5” olarak başlarsınız.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, cover fire 1.5.10 altın hile, cover fire 1.5.10 android hile, cover fire 1.5.10 apk, cover fire 1.5.10 enerji hile, cover fire 1.5.10 gold hack, cover fire 1.5.10 hack apk, cover fire 1.5.10 hile apk, cover fire 1.5.10 mod apk, cover fire 1.5.10 money hack, cover fire 1.5.10 para hile, cover fire altın hile, cover fire android hile, cover fire apk, cover fire cash hack, cover fire hack, cover fire hack apk, cover fire hile apk, cover fire mod, cover fire mod apk, cover fire money hack, cover fire para hile


Download Cover Fire v1.5.10 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like