Crafty Town v0.8.473 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 921 ratings )
Price: $0
Download

Crafty Town v0.8.473 MOD APK – PARA HİLELİ

Crafty Town v0.8.473 PARA HİLELİ APK, inşa etme ve yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını CASUAL AZUR GAMES firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine şehrinizi kurmak, en iyi şekilde yönetmek ve insanlarınızı mutlu etmektir. Crafty Town içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm inşaat işlerini kolayca bitirebilirsiniz. Görevler, onlarca inşaat, halkınız ve dahası sizleri bekliyor. Crafty Town v0.8.473 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Crafty Town Play Store’da 8.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Crafty Town v0.8.473 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Crafty Town 0.8.473 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir, her zaman yeter.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, crafty town 0.8.473 altın hile, crafty town 0.8.473 hack apk, crafty town 0.8.473 hile apk, crafty town 0.8.473 mod apk, crafty town 0.8.473 para hile, crafty town altın hile, crafty town apk hile, crafty town hack, crafty town hack apk, crafty town hile apk, crafty town merge city kingdom builder 0.8.473 hile apk, crafty town merge city kingdom builder hack apk, crafty town merge city kingdom builder hile apk, crafty town merge city kingdom builder mod apk, crafty town merge city kingdom builder para hile, crafty town mod apk, crafty town para hile


Download Crafty Town v0.8.473 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like