Crash of Cars v1.4.30 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 739 ratings )
Price: $0
Download

Crash of Cars v1.4.30 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Crash of Cars v1.4.30 PARA HİLELİ APK, kıyasıya mücadele, araba sürme ve mini savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Not Doppler stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinizle mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. Crash of Cars içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz kadar araba paketi açabilir, özel araçlara sahip olabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından rakipler, karmaşık haritalar, özel arabalar ve dahası sizleri bekliyor. Crash of Cars v1.4.30 sürümünde yılbaşı – kar etkinlikleri eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Crash of Cars Play Store’da 410.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

 

 

BİLGİLENDİRME : oyuna giriş yaptığınızda “Giriş Başarısız” hatası verecektir, tamam butonuna basın ve bekleyin, açılacaktır.

KURULUMU

Crash of Cars v1.4.30 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Crash of Cars 1.4.30 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Crash of Cars 1.4.30 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, crash of cars 1.4.30 android hile, crash of cars 1.4.30 gem hack, crash of cars 1.4.30 hack apk, crash of cars 1.4.30 hile apk, crash of cars 1.4.30 mod apk, crash of cars 1.4.30 money hack, crash of cars 1.4.30 para hile, crash of cars android, crash of cars apk, crash of cars elmas hile, crash of cars gem hack, crash of cars hack, crash of cars hack apk, crash of cars hile apk, crash of cars mod apk, crash of cars money hack


Download Crash of Cars v1.4.30 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like