Createrria 2 v2.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 954 ratings )
Price: $0
Download

Createrria 2 v2.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Createrria 2 v2.0.0 PARA HİLELİ APK, farklı tarzlarda bir oyun arayışına girmişseniz yapımcılığını Incuvo stüdyosunun üstlendiği yaratıcılık içgüdünüzü ortaya çıkaracağını düşündüğüm oyunumuzu kesinlikle denemeniz gerekiyor. Amacınız oyun içindeki ögeleri kullanarak kendi dünyanızı oluşturmaktır bu sabah paylaştığım Terraria oyunu gibi de düşünebilirsiniz ancak Createrria’da oluşturduğunuz evreni tüm dünyadan insanlar ile paylaşıp onlarında oynamasını sağlayabilirsiniz. Bir nevi mini oyun yapma editörü olarak da düşünebilirsiniz. Createrria 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı eşya kutuları açılamıyordu bu sorunun önüne geçebilmek için MOD APK yani alışveriş hileli olarak sunmak istiyorum böylece dilediğiniz kadar kutu açabilir kimsede olmayan eşyalara sahip olabilirsiniz… Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick ve tek parmak ile sağlanabilmektedir. Createrria 2 mobil platformda yeni olduğu için Play Store’da 400 indirilmesi vardır.

Kurulumu

Createrria 2 v2.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Createrria 2 v2.0.0 alışveriş hile apk : oyun parası ve elması ile satılan tüm ögeleri satın alabilirsiniz.

UYARI : Gerçek para ile satılan ögeleri satın alamazsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyuncreaterria 2 2.0.0 alışveriş hile apk, createrria 2 2.0.0 apk hile, createrria 2 2.0.0 elmas hile apk, createrria 2 2.0.0 hack apk, createrria 2 2.0.0 hile apk, createrria 2 2.0.0 mod apk, createrria 2 2.0.0 para hile apk, createrria 2 altın hile apk, createrria 2 android hack, createrria 2 android hile, createrria 2 android mod, createrria 2 apk, createrria 2 elmas hile apk, createrria 2 hack apk, createrria 2 hile apk, createrria 2 hile apk indir, createrria 2 mod apk indir, createrria 2 para hile apk


Download Createrria 2 v2.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like