Criminal Case Supernatural Investigations v2.35.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 4 views
( 149 ratings )
Price: $0
Download

Criminal Case Supernatural Investigations v2.35.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Criminal Case Supernatural Investigations v2.35.1 PARA HİLELİ APK, macera, bulmaca ve hikaye tabanlı oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Pretty Simple stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız dedektif karakter ile bulunduğunuz vakalarda araştırmalar yapmak, ipuçlarını toplamak ve suçluları yakalamaktır. Criminal Case Supernatural Investigations içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yıldız hileli, sınırsız enerji hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, olayları çözerken yan görevleri yapabilirsiniz. Zorlu görevler, suçlular, kafa yoran nesne oyunları ve dahası sizleri bekliyor. Criminal Case Supernatural Investigations v2.35.1 sürümünde bazı oyunculara test edilmesi için sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Criminal Case Supernatural Investigations  Play Store’da henüz herkes için indirilebilir değildir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Criminal Case Supernatural Investigations v2.35.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Criminal Case Supernatural Investigations 2.35.1 enerji hile apk : oyun içinde enerji miktarınız azalmaz.

Criminal Case Supernatural Investigations 2.35.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Criminal Case Supernatural Investigations 2.35.1 yıldız hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yıldız miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : Facebook hesabınız ile giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızda bulunan Facebook uygulamasını silin oyun üzerinden giriş yapın. Ardından Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunları, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, criminal case supernatural investigations 2.35.1 enerji hile, criminal case supernatural investigations 2.35.1 hack apk, criminal case supernatural investigations 2.35.1 hile apk, criminal case supernatural investigations 2.35.1 mod apk, criminal case supernatural investigations 2.35.1 para hile, criminal case supernatural investigations altın hile, criminal case supernatural investigations android, criminal case supernatural investigations apk, criminal case supernatural investigations hack apk, criminal case supernatural investigations hile apk, criminal case supernatural investigations mod apk, criminal case supernatural investigations para hile


Download Criminal Case Supernatural Investigations v2.35.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like