Criminal Case v2.35 MOD APK – PARA / YILDIZ / ENERJİ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 624 ratings )
Price: $0
Download

Criminal Case v2.35 MOD APK – PARA / YILDIZ / ENERJİ HİLELİ

Criminal Case v2.35 PARA HİLELİ APK, macera, bulmaca ve gizem türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Pretty Simple firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız dedektif karakter ile gizemli cinayetleri araştırmak ve suçluları adalete teslim etmektir. Criminal Case içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yıldız hileli, sınırsız enerji hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, olayları çözerken yan görevleri yapabilirsiniz. Görevler, onlarca vaka, toplamanız gereken ipuçları ve dahası sizleri bekliyor. Criminal Case v2.35 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Criminal Case Play Store’da 4.230.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Criminal Case v2.35 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Criminal Case 2.35 enerji hile apk : oyun içinde enerji miktarınız azalmaz.

Criminal Case 2.35 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Criminal Case 2.35 yıldız hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yıldız miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : Facebook hesabınız ile giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızda bulunan Facebook uygulamasını silin oyun üzerinden giriş yapın. Ardından Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunları, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, criminal case 2.35 apk hack, criminal case 2.35 apk hile, criminal case 2.35 apk mod, criminal case 2.35 apk mod indir, criminal case 2.35 enerji hile, criminal case 2.35 hack apk, criminal case 2.35 hile apk, criminal case 2.35 hile indir, criminal case 2.35 mod apk, criminal case 2.35 para hile, criminal case android hack, criminal case android hile, criminal case android mod, criminal case enerji hile, criminal case enerji hile apk, criminal case hack, criminal case hack apk, criminal case hack apk download, criminal case hile apk, criminal case hile apk indir, criminal case hile indir, criminal case mod apk, criminal case mod apk download, criminal case para hile, criminal case yıldız hile


Download Criminal Case v2.35 MOD APK – PARA / YILDIZ / ENERJİ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like