Criminal Case v2.5.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 22 views
( 333 ratings )
Price: $0
Download

Criminal Case v2.5.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Criminal Case v2.5.2 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler arasında sürekli olarak ismini gördüğüm sosyal platform ve mobil cihazların sevilen oyunu olmayı başaran yapımcılığını Pretty Simple stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir dedektiflik oyunudur. Amacınız kontrol ettiğiniz polis ile çözülmeyi bekleyen cinayet olaylarını aydınlatmaktır. Criminal Case içinde yaşanan maddi sorunlar ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız enerji hileli, sınırsız ipucu hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede oyunun tadını sonuna kadar çıkarabilir çözemediğiniz zorlu cinayetleri rahatlıkla aydınlığa kavuşturabilirsiniz. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Katilleri adalete teslim etmek parmaklarınızın ucundadır. Criminal Case Play Store’da 670.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Criminal Case v2.5.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Criminal Case 2.5.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Criminal Case 2.5.2 enerji hile apk : oyuna giriş yaptığınızda enerji miktarına bakmanız yeterlidir.

Criminal Case 2.5.2 ipucu hile apk : bölüm içlerinde istediğiniz kadar ipucu kullanabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyuncriminal case 2.5.2 enerji hile, criminal case 2.5.2 hile apk, criminal case 2.5.2 ipucu hile, criminal case 2.5.2 mod apk, criminal case 2.5.2 mod apk indir, criminal case 2.5.2 para hile apk, criminal case android hack, criminal case android hile, criminal case android mod, criminal case enerji hile, criminal case hack apk, criminal case hack apk indir, criminal case hile apk, criminal case mod apk, criminal case para hile


Download Criminal Case v2.5.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like