Criminal Case v2.5.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 511 ratings )
Price: $0
Download

Criminal Case v2.5.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Criminal Case v2.5.3 MEGA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler arasında sürekli olarak adını gördüğüm ve güncelleme gereksinimi duyduğum sosyal ağlardan telefonlarımıza kadar ulaşmış dedektiflik oyunlarından birisidir. Yapımcılığını Pretty Simple stüdyosu üstlenmiştir. Criminal Case içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız enerji hileli, sınırsız ipucu hileli ve sınırsız yıldız hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede oyunun tadını sonuna kadar çıkarabilir tüm gizli olayları rahatlıkla çözebilirsiniz. Gizli kalmış onlarca cinayet ve kazanın suçlusu parmaklarınızın ucundadır… Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Criminal Case Play Store’da 780.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Criminal Case v2.5.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Criminal Case 2.5.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Criminal Case 2.5.3 enerji hile apk : oyuna giriş yaptığınızda enerji miktarına bakmanız yeterlidir.

Criminal Case 2.5.3 yıldız hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yıldız miktarına bakmanız yeterlidir.

Criminal Case 2.5.3 ipucu hile apk : bölüm içlerinde istediğiniz kadar ipucu kullanabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyuncriminal case 2.5.3 altın hile apk, criminal case 2.5.3 android hile, criminal case 2.5.3 android mod, criminal case 2.5.3 apk indir, criminal case 2.5.3 hack apk, criminal case 2.5.3 hack apk download, criminal case 2.5.3 ipucu hile, criminal case 2.5.3 mod apk, criminal case 2.5.3 yıldız hile apk, criminal case altın hile apk, criminal case android hile, criminal case hack, criminal case hile apk, criminal case yıldız hile


Download Criminal Case v2.5.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like