Criminal Case Zamanda Yolculuk v2.36 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 134 ratings )
Price: $0
Download

Criminal Case Zamanda Yolculuk v2.36 MOD APK – MEGA HİLELİ

Criminal Case Zamanda Yolculuk v2.36 PARA HİLELİ APK, dedektiflik ve gizem üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Pretty Simple firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz vakalarda sır perdelerini aralamak için araştırmalar yapmak ve suçluların peşine düşmektir. Criminal Case Travel in Time içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yıldız hileli, sınırsız enerji hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, olayları çözerken yan görevleri yapabilirsiniz. Bulunması zor ipuçları, tehlikeli suçlular, farklı zamanlara yolculuk ve dahası sizleri bekliyor. Criminal Case Zamanda Yolculuk v2.36 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Criminal Case Zamanda Yolculuk Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Criminal Case Zamanda Yolculuk v2.36 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Criminal Case Zamanda Yolculuk 2.36 enerji hile apk : oyun içinde enerji miktarınız azalmaz.

Criminal Case Zamanda Yolculuk 2.36 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Criminal Case Zamanda Yolculuk 2.36 yıldız hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yıldız miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : Facebook hesabınız ile giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızda bulunan Facebook uygulamasını silin oyun üzerinden giriş yapın. Ardından Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunları, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, criminal case zamanda yolculuk 2.36 enerji hile, criminal case zamanda yolculuk 2.36 hack apk, criminal case zamanda yolculuk 2.36 hile apk, criminal case zamanda yolculuk 2.36 hile indir, criminal case zamanda yolculuk 2.36 mod apk, criminal case zamanda yolculuk 2.36 para hile, criminal case zamanda yolculuk android hack, criminal case zamanda yolculuk android hile, criminal case zamanda yolculuk android mod, criminal case zamanda yolculuk enerji hile, criminal case zamanda yolculuk hack apk, criminal case zamanda yolculuk hile apk, criminal case zamanda yolculuk hile apk indir, criminal case zamanda yolculuk hile indir, criminal case zamanda yolculuk mod apk, criminal case zamanda yolculuk para hile, criminal case zamanda yolculuk yıldız hile


Download Criminal Case Zamanda Yolculuk v2.36 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like